• |
ide | kryesore

Aksidenti me një të vdekur në autostradën Vlorë-Fier, arrestohet shoferi 19-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit

Arrestohet shoferi 19-vjeçar që aksidentoi për vdekje me makinë një këmbësor në autostradën Vlorë-Fier.


“Specialistët e Qarkullimit Rrugor të Komisariatit të Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë shtetasin E. S., 19 vjeç, banues në Berat, për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor”, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar këmbësorin, shtetasin B. B., 51 vjeç, i cili për pasojë ka humbur jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.


Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.1 Comment

  1. Edhe nje here o budallej, nese kembesori ka qene ne autostarde, dhe kur kjo kulalifikohet e tille, nuk eshte faji i shoferit qe e ka perplasur: por i atij te shkerti qe ka hyre ne te ashtuquajturen autstrade!! Autostrada ne te gjithe boten, edhe ne Afrike, per kembesoret eshte e ndaluar te kalojne!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *