• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Pak sekonda pas vrasjes në Komisariatin 3

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kanë dalë pamjet e vrasjes brenda komisariatit 3 në Tiranë. Efektivi Ludian Zaimi qëlloi në drejtim të Çaush Saliasit, të dy policë të patrullës së Përgjithshme. Ndonëse polici u dërgua në spital, ai nuk mundi t’i mbijetojë plagëve.


Zaimi, polic i ri në detyrë ka ndjekur kolegun e tij me armë dhe e ka qëlluar me 6 plumba. Nuk dihet deri tani motivi që shtyhu policin që të qëllonte me armë kolegun e tij. Më poshtë pamjet vetëm pak sekonda pas ndodhjes së krimit ku shihet transportimi i viktimës në spital.2 Comments

  1. keshtu wshtw kur policia u mbush me adolishente qe mbajne kobure pa ju bere me pare nje test nese jane te afte per kete pune. Por shteti policor do vetem police, megjithese po i ikin, per tu mbrojtur nga shtetasit e tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.