• |
ide | kryesore

Digjet edhe raundi i dytë për Presidentin e ri/ Rama: S’kemi partner për tangon

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ka dështuar edhe raundi i dytë për zgjedhjen e presidentit të ri.


Në mbledhjen e së hënës pasdite nuk pati asnjë kandidat ndaj seanca u konsiderua e ezauruar.


Në dalje të sallës, kryeministri Edi Rama tha se nuk ka mundsi për gjetjen e një kandidature konsensuale me opozitën pasi “për të kërcyer tango duhet edhe një partner”.

Rama tha se do të pritet edhe në raundin e tretë që opozita të propozojë dhe në të katërtin mazhoranca do ta zgjedhë vetë kreun e ri të shtetit. ©LAPSI.al

8 Comments

 1. U betua qeni se nuk do haje me mmmmu*t
  u betua ujku se nuk do haje me mish
  u betua kurva e gjate dhe te gjithe e besuan .
  Besoni ujkun , besoni edhe serbin po deshet besoni edhe grekun por jo bushtren e gjate qe pabesine e ka ne gen .

 2. Ti mor shkerdhate e bane president Ilir Mutin.Dhe tasht mezi po pret me e heqe nji ore e ma pare.
  QENEF RAMA!

  1. Se kuptoj pse eshte kaq e veshtire per opoziten te dali me nje emer po rrezikojne t’ia lene dhe presidentin maxhorances

 3. Ver gruan o ta qifsha faren e fisin. Te shkerdhefsha Zahon e te qifsha varrin e prinderve. Ptuuuuuu ropsh ramut

 4. Mendoni pak nje tango te ketcyer nga “cifti Rama” Te dy me bythe te Shqyer nga tutori futyre plendesi I pertej detit!!!U ka shqyer jo vetem buthet por asaj dhe gojen ne sy te tij POR kane shqyer dhe bankene dhe pasurite e Shqipetareve per fytyre plendesin e pa ngopur !!!’Cfare neverie per kete cift te superfelliqur 🤮🤮🤮🤮

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.