• |
ide | kryesore

Dy burra dhunojnë shoferin e autobusit në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shofer autobusi është dhunuar nga dy persona në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë shtetasit Gj. Rr dhe Sh.Sh janë konfliktuar me shoferin e autobusit të linjës Qendër-Institut dhe më pas e kanë dhunuar.

Ndërkohë është arrestuar një prej tyre ndërsa tjetri është proceduar. Ata akuzohen për veprën penale “Goditja për shkak të detyrës”.


1 Comment

  1. mire jua bejne robqirave. Nuk ndezin as kondicionerat te fitojne ndonje liter nafte. I lene ne hall njerezit, parkojne keq qe te bllokojne rrugen, bene gara …. qamet

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.