• |
ide | kryesore

FOTO/ Gazetarja shqiptare puthet live: tifozi i Feyenoord “i prish” lidhjen direkte

-Instant, Sport

Vështirësi të profesionit. Mund të quhet edhe kështu. Por është ekzaktësisht ajo që mund të thotë gazetarja Glidona Daci, që po përpiqej të bënte një lidhje direkte nga zona e Pedonales ku ishin grumbulluar tifozët e Feyenoord. Pikërisht në ato momente një prej tyre i afrohet nga pas dhe e puth në faqe. Gazetarja e mori me humor episodin, aq sa tifozi i kërkoi të formojnë edhe një zemër me duar dhe u largua vetëm pasi i dha edhe një puthje tjetër gazetares.


2 Comments

  1. Po ta kishin bere shqiptaret ne holand apo diku tjeter do quhej ngacmim seksual. Po ketu gazetares amatore qe ka fitu nje vend pune ku paguhet keq i duket argetuese per pak famë se vijne edhe klikime ne insta.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.