• |
ide | kryesore

Koleksioni i Adidas x Balenciaga trendi i momentit

-Instant, Paparazzi, Slider

Ky vit ka sjellë shumë surpriza dhe më e reja ka të bëjë me një bashkëpunim që nuk e prisnim, por tani që po ndodh, e adhurojmë.

Koleksioni më i ri bën bashkë dy prej markave më të famshme, Balenciaga dhe Adidas. Prurjet e tyre janë shitur super shpejt.


Krijimi më in i momentit përmban “Triple S”, atletet me 3 vijat identifikuese të adidas, pantallona të shkurtra, fustane mini dhe shumë veshje të tjera që mbartin komoditetin e Adidas dhe aurën ekstravagante të Balenciaga.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.