• |
ide | kryesore

Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 12 raste të reja me Covid-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 12 raste të reja të infektuara me këtë virus.


Sot janë shëruar 21 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 225.034.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.