• |
ide | kryesore

Pamje të rënda/ Momenti kur polici vret kolegun në Komisariatin 3 (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dalin pamjet e momentit kur Ludian Zaimi qëlloi me armën e shërbimit kolegun e tij Çaush Saliasi, 55 vjeç. Nga pamjet shihet se si në ambientet e Komisariatit nr.3 ku ndodhi ngjarja e rëndë ndodhen disa efektivë policie të ulur nëpër karrige, në pritje të ndërrimit të turnit.

Autori del jashtë, ndërkohë që pak para tij ka dalë edhe viktima, i cili shihet i ulur në shkallët e komisariatit. Ngjarja e rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës brenda ambienteve të Komisariatit nr. 3 në kryeqytet, pak para se të ndaheshin detyrat për turnin e tretë. Mes viktimës, i cili shërbente prej 20 vjetësh në polici dhe autorit ndodhi një konflikt banal. Zaimi qëlloi të paktën me 6 plumba ndaj Saliasit dhe tashmë është arrestuar nga Policia./ EuroNews Albania


9 Comments

  1. Patronazhistet e palloshit te Surrelit, degjenerat km. Me keq a ka 🙈🙈🙈💩💩💩💩🤮🤮🤮🤮

 1. E pate policin tjeter qe mbante duart chepa kur vrasesi nje meter larg gjuante pa meshire
  Keshtu eshte pergatitja e policeve tane behen trima me qytetaret qe protestojne apo mbrojne shtepite dhe behen langaraqer kur dikush ka arme
  Profesionizmi zero
  Pastaj horra te tille si ky gjuajne ate te shkretin se bleu cigare

   1. na cat karin me te njejtin refren ne cdo koment a thua ti para patronazhistave kishim policine e New Yorkut ketu.

    1. E ca pret ti!! Populli yne ka qene dhe do vazhdoj te ngelet rrot kari. Ca per cdo gje thojne fajin e ka Saliu, ca te tjereper cdo gje ja vene fajin Rilindjes, Popull pa kapacitet analitik.

 2. Zakonisht ne keto raste, thone se e vrau per motive banale, ose te dobeta.
  Qofsha i gabuar, por nqs viktima i ka nxirre jeten autorit te vrasjes, atehere motivet nuk jane as banale e as te dobeta. Secili ka dinjitetin e vet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.