• |
ide | kryesore

Plas SHERRI/ Tifozët e Feynoord rrahin keq të riun shqiptar (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së martës në Tiranë. Një i ri shtetas shqiptar është rrahur në mënyrë brutale nga tifozët e ekipit holandez të Feynoord.

Mediat raportojnë se ngjarja ka ndodhur në zonën e “9-katësheve”. Të njëjtat burime shkruajnë se i plagosuri është dërguar në spital në gjendje të rëndë.


Siç duket dhe nga pamjet i plagosuri ndodhet i shtrirë në trotuar, pa mundur të ngrihet në këmbë dhe i mbuluar me gjak në pjesën e fytyrës. 

Nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë. ©LAPSI.al

Conference League/ Shënohet incidenti i parë në Tiranë, dy

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.