• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rrahën keq shqiptarin, ndalohen 8 tifozë holandezë të dehur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë që ndodhi pasditen e së martës te kafe “Europa” në zonën e “9-katësheve” në Tiranë.

Disa tifozë holandez në gjendje të dehur janë konfliktuar me shtetasin shqiptar A. G., 45 vjeç.


Gjatë konfliktit fizik është dëmtuar A. G. i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar 8 shtetas holandezë ndërsa një grup hetimor po punon sqarimin e rrethanave të ngjarjes. ©LAPSI.al

5 Comments

 1. Ta digjnin tere qytetin sekemi qeveri Shkerdhate dhe popull debil qe ju serviloset te huajve.Jane te dashur thane hollabdezet dhe tani jua shkerdhyen rracen jua dogjen qytetin. Tregohuni liberal, mikrprites se kari do hani o popull frikacak qe jeni trima vetem per te vrare njeri tjetrin. Te kidhin vajtur ne Serbi apo Greqi keta do ju isjte prere Koka. Ngrihuni wijuani rrobte ketyre te huajve dhe qeverise qe i solli keta

 2. Popull trim my ass, Te ishte trim Shqiptari nuk i tkurrenin territoret ne shekuj, nuk ishte ne 5 shtete brenda vetes dhe per me teper do kishte tentuar te pushtonte nje shtet tjeter per trofe dhe triumf. Nje popull i shtypur qe kur eshte pjelle ne gjenese.

  Te ishte popull trim ja tregonte qejfin mafies me kollare kur u prishen shtepiat, teatrin, butrintin, kalane e krujes, shitjen e detit te greku e braktisjen e kosoves te serbi, naften, kromin etj resource qe ju vidhen apo prishen.

  Amon, vec per trimeri mos na flisni, vjen ministrja greke deri ne Tirone e thote ketu o Greqi, te fut nje hu te mire Serbi per nje ndeshje futbolli ne Serbi dhe kjo pamja mu te 9katshet ne qender te Tirones shtrir pertoke nje shtetas Shqiptar.

  Shqiptar my ASS

  Shqiptar me shumice patronazhist, fuks, servil i pushtetit, neokomunist, ateist, satanist, hajdut, legen, i blere, i shitur, mashtrues, hajdut i vet-vetes, indiferent, trap etj…

  Edhe kete ndeshjen e kane blere me leke qe te bohej ketu ne Shqiperi me bo reklame fasaden e radhes Tirona kryeqytet i hajvaneve.
  Pas ndeshjes do ju a kpusin koken me taksa per ti nxjerr keto qe harxhuan.

  POPULL K… me zile.

  Rant/OFF

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.