• |
ide | kryesore

Zhduket 15-vjeçarja nga Vlora, familjarët alarmojnë policinë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Vlorës ka shpallur në kërkim një vajzë të mitur e cila prej disa ditësh është zhdukur nga banesa e saj.


Familjarët e vajzës 15-vjeçare kanë ngritur alarmin në polici e cila ka angazhuar strukturat e saj për të gjetur adoleshenten.


Njoftimi i policisë Tiranë:
Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasja A. Z., 42 vjeçe, banuese në lagjen “1 Maji”, Vlorë, se është larguar nga banesa, vajza e saj, 15 vjeçe dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e saj. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.