• |
ide | kryesore

Arrestimi i hollandezit ndez tensionet/ Ultrasit përplasen me forcat “Shqiponja”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pa nisur ende ndeshja, po shënohen incidentet e para të kësaj mbrëmje. Një video ekskluzive ku shihet se ultrasit e Fejnordit përplasen me policinë.

Siç shihet edhe nga pamjet, Policia ndaloi nje tifoz të Fejnordit dhe në atë moment u futen ultrasit duke u përplasur me policinë.


2 Comments

  1. Policet e papergatitur dhe pamjete mbrpjtese si helmeta apo mburoja. Gaz lotsjelles nuk ka. Qeveria e ka bereShqiperine pershesh vetem te duket pseudoeuropiane ne fasade. Idiotesite e qevwrise Shqiptare nuk kane fund

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.