• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Rama dhe Meta për herë të parë bashkë në stadium, por…

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dihet tashmë se marrëdhëniet e kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta nuk janë më miqësore.

Por 25 maji i ka bërë bashkë për herë të parë në stadium për të parë ndeshjen finale të Conference League mes Romës dhe Feynoord.


Në mes të tyre qëndronte presidenti i UEFA-s, Aleksandër Ceferin që shpesh herë ka ndërhyrë për të qetësuar përballjet mes politikës dhe sportit në Tiranë.

Në krahun tjetër ndodhet edhe kreu i FSHF-së Armand Duka. ©LAPSI.al

May be an image of 5 people, stadium and text that says '2022 TIRANA FINAL 202'

4 Comments

  1. Si ndeshja e lodhur dhe qeveritaret tane. Skuadra mediokre dhe me mire si kisha pare nje ndeshje kuksi-laçi.

  2. Kur lapsi poston lajm vk per Trumpin dhe nje kosovar ( si portal i majt qe eshte mundohet ta evitoj Trumpin gjithmon), dhe nga ana tjeter syri.net flet per gjyqin e amber dhe johnny ( mund te flisnin mbi hilary clinton pasi po dalin te reja )…atehere normal qe lajmi “meta dhe rama te ulur bashke” ( per nje ndeshje komplet vk ) do bej buj.

  3. Si ndeshje e kategorise 2! Varius trapius.

    Per Tiranen ishte nje kartoline e mire, megjithese kur shikoje ate stadium te kafshuar e te prem, me 14K vende, te vinte gjynah! Se nuk te lene grykesat e Arnautistanit, duan shopping center ne fillim, pastaj ca ngelet e bejne stadium!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.