• |
ide | kryesore

Një tërmet i fuqishëm godet fqinjët e Shqipërisë, zbulohet epiqendra

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tërmet me magnitudë 4.3 ballë e shkallës Rihter është shënuar në Amfilochia të Greqisë. Sipas mediave lokale lëkundjet u ndjenë në orën 23:50 të së martës dhe thellësia fokale e saj ishte 5 km.

Ndërkohë eoiqendra ishte 13 km në Perëndim të Kastraki, në Etoloakarnania.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.