• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dalin pamjet e sherrit të tifozëve holandezë brenda Air Albania

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Pamjet e mëposhtme janë nga nisja e ndeshjes në stadiumin Air Albania ku është shënuar një përplasje mes tifozëve.

Në anën e stadiumit ku ishin pozicionuar tifozët holandezë u shënua një përplasje fizike mes tyre.


Shkak është bërë futja mes tyre gabimisht e një tifozi të Romës. ©LAPSI.al

2 Comments

  1. Te qifsha hollandezet. Civilizim evropian keta. Ju rrofshin kolonite qe grabiten nder vite dhe pozicioni gjeografik. Shoqeri rracite dhe maskiliste deri ne palce. Vetem palla kane ardh per ndeshjen, ndonje pidh nuk pame gjekundi, megjithese jane te shemtuta e te zbehta.

  2. MIRE TIA BEJNE KETIJ POPULLI DEBIL QE PRET CDO PLHER TE HUAJ SI MBRET. Ky popull nuk e mesoi mesimin me te huajt prej mijra vjetesh. Jemi bere modern per parada gay dhe kemi ngelur ne vitin 1200 per mikpritjen tradicionale. Ne marrim vetem negativet qe na demtojne. Ne hame njeri tjetrin me dhembe dhe skllaverohemi ndaj te huajve. Askush ne Bote nuk eshte kaw idiot sa ne tua shtroj te huajve. JU RRINI FLINI KUR QEVERIA JU SJELL PLEHRA DROGAXHINJ TE HUAJ QE JU RRAHIN DHE JU DJEGIN NE SHTEPITE TUAJA. Ngrihuni more debila dhe shfarrosini keta drogaxhinj te huaj dhe homoseksualet Sorrosian qe kemi ne Qeveri

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.