• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ 9 raste të reja dhe asnjë humbje jete

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë nuk është regjistruar asnjë viktimë nga COVID-19.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 9 raste të reja të infektuara me këtë virus.


Sot janë shëruar 20 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 225.072

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.