• |
ide | kryesore

Filmat dhe serialet që do publikohen gjatë muajit Qershor në Netflix

-Instant, F1, Stil

Netflix ka njoftuar së fundmi se cilat shfaqje televizive dhe filma do të vijnë në platformën e transmetimit këtë qershor.


Duke filluar nga 1 qershori, të preferuarat e fansave si Mission: Impossible, Player’s Club, The Amazing Spider-Man, Lean on Me, It, Soul Plane, Troy, Dumb and Dumber, Titanic dhe të tjera do të jenë të disponueshme për t’u parë në çdo kohë.


Dhe nëse jeni duke kërkuar për përmbajtje të reja, mos u shqetësoni Netflix do të sjellë filma si Hustle, i cili ndjek një skaut basketbolli – luajtur nga Adam Sandler – i cili zbulon një lojtar të ri në rrugë që mund të ringjallë karrierën e tij.  Love & Gelato, një film romantik për një vajzë që gjen dashurinë pasi kalon verën në Romë para se të shkojë në kolegj.

Gjigandi i transmetimit gjithashtu do të publikojë komedi nga Festivali i tyre Netflix is A Joke, duke përfshirë Pete Davidson Presents: The Best Friends, Snoop Dogg’s F*cn Around Comedy Special, Jane Fonda & Lily Tomlin: Ladies Night Live dhe Amy Schumer’s Parental Advisory./Lapsi.al

1 Qershor

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Dear John

Dumb and Dumber

Edge of Seventeen

Eraser

His Dark Materials: The Golden Compass

Lean on Me

Léon: The Professional

Life as We Know It

Mission: Impossible

Mission: Impossible – Ghost Protocol

Mission: Impossible II

Mr. Bean’s Holiday

Soul Plane

Steel Magnolias

The Amazing Spider-Man

The Boy

The Departed

The Fighter

The Girl Next Door

The Hurt Locker

The Players Club

Titanic

Troy

Vegas Vacation

We Are Marshall

2 Qershor

Borgen – Power & Glory

The DUFF

Yuri Marçal: Honest Mistake

3 Qershor

As the Crow Flies

Floor Is Lava: Season 2

Interceptor

Mr. Good: Cop or Crook?

The Perfect Mother

Surviving Summer

Two Summers

5 Qershor

Straight Up

6 Qershor

Action Pack: Season 2

Bill Burr Presents: Friends Who Kill

7 Qershor

That’s My Time with David Letterman

8 Qershor

Baby Fever

Gladbeck: The Hostage Crisis

Hustle

Keep Sweet: Pray and Obey

9 Qershor

Rhythm + Flow France

Stand Out: An LGBTQ+ Celebration

10 Qershor

Chickenhare and the Hamster of Darkness

Closet Monster

Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

First Kill

Intimacy

Peaky Blinders: Season 6

Top Gear: Season 27 and Season 28

Trees of Peace

Vice

11 Qershor

Amy Schumer’s Parental Advisory

13 Qershor

Charlie’s Colorforms City: Mighty Movie Adventures

Charlie’s Colorforms City: Miss Weather and Friends

Pete Davidson Presents: The Best Friends

Who We Are: A Chronicle of Racism in America

14 Qershor

Jane & Lily: Ladies Night Live

Halftime

The Mole: Season 3 and 4

15 Qershor

Centauro

Front Cover

God’s Favorite Idiot

Heart Parade

Iron Chef: Quest for an Iron Legend

Maldivas

Web of Make Believe: Death, Lies and the Internet

The War Next-door: Season 2

The Wrath of God

16 Qershor

Dead End: Paranormal Park

Karma’s World Music Videos: Season 2

Love & Anarchy: Season 2

Rhythm + Flow France (New episodes)

Sing, Dance, Act: Kabuki featuring Toma Ikuta

Snoop Dogg’s F*cn Around Comedy Special

Won’t You Be My Neighbor?

17 Qershor

The Martha Mitchell Effect

Rainbow High: Season 2

She: Season 2

Spiderhead

You Don’t Know Me

18 Qershor

Alchemy of Souls

Charmed: Season 4

SPRIGGAN

19 Qershor

Civil

It (2017)

20 Qershor

Philomena

Doom Of Love

Joel Kim Booster: Psychosexual

Kenan and Kel: Seasons 1-2

Ned’s Declassified School Survival Guide: Seasons 1-2

Zoey 101: Seasons 1-2

22 Qershor

Bruna Louise: Demolition

The Hidden Lives of Pets

Love & Gelato

The Mist (2007)

ONE PIECE: New Episodes

Sing 2

Snowflake Mountain

The Umbrella Academy: Season 3

23 Qershor

Best of the Fest

First Class

Queen

Rhythm + Flow France (New episodes)

24 Qershor

Angry Birds: Summer Madness: Season 2

Legacies: Season 4

The Man from Toronto

Man Vs Bee

Money Heist: Korea – Joint Economic Area

25 Qershor

Grey’s Anatomy: Season 18

27 Qershor

Cafe Minamdang

Chip and Potato: Chip’s Holiday

28 Qershor

Blasted

Cristela Alonzo: Middle Classy

28 Qershor

BEAUTY

Extraordinary Attorney Woo

Pirate Gold of Adak Island

The Upshaws: Season 2, Part 1

30 Qershor

BASTARD‼ -Heavy Metal, Dark Fantasy-

Mandela: Long Walk to Freedom

Sharkdog: Season 2/Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.