• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni çfarë i ndodh Mourinhos: prishet konferenca për shtyp pas finales në Tiranë

-Instant, Sport, Video

Pas fitores së Conference League, falë suksesit 1-0 kundër Feyenoord në finalen e Tiranës, befasia për Mourinhon ka ardhur pikërisht kur nuk e mendonte, në konferencën për shtyp. Tekniku portugez ishte përgatitur t’i përgjigjej pyetjeve të gazetarëve, kur lojtarët e Romës kanë ndërhyrë duke u futur në sallën e konferencave dhe e kanë përfshirë Mourinhon në një festë para kamerave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.