• |
ide | kryesore

Ku është fshehur elefanti/ Iluzioni optik që vetëm 1% e njerëzve mund ta gjejnë

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Mediat online janë vënë në një garë të re.

Ku është fshehur elefanti në foton e mësipërme.


Në fakt bëhet fjalë për një iluzion optik dhe sipas “The Sun” vetëm 1% e njerëzve mund ta zbulojnë.

Megjithatë provojeni sepse ka një truk për t’ju ndihmuar.

Ylli i TikTok, Hectic Nick sfidoi shikuesit të zgjidhnin iluzionin, por sugjeroi që ta atë kthenin telefonin përmbys për ta parë. ©LAPSI.al

TikTok star Hectic Nick posted the illusion online

The content creator claims only one percent of people can spot the elephant in the image

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.