• |
ide | kryesore

U mbytën në liqen, nxirren trupat e pajetë të dy fëmijëve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Nxirren trupat e pajetë të dy fëmijëve të mitur në liqenin e Prushit, në Tiranë. Ata janë mbyllur në rrethana ende të paqarta.

Njoftimi i Policisë


Sot, rreth orës 18:05, në liqenin e Prushit, janë mbytur dy të mitur të moshës 11 dhe 13 vjeç. Me marrjen e njoftimit, shërbimet e Policisë kanë shkuar mënjeherë në vendngjarje dhe kanë nisur kërkimet.

Njëkohësisht drejt vendngjarjes janë nisur edhe polumbarët e Reneas, për të bërë të mundur gjetjen e trupave të dy të miturve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.