• |
ide | kryesore

Video/Shihni momentin kur Dua Lipa rrëzohet live në skenë

-Instant, Paparazzi, Slider

Gjatë turit të ‘Future Nostalgia” në Itali, Dua Lipa ka pësuar një incident në skenë.


Gjatë performancës ajo rrëshkiti dhe u rrëzua në skenë. Në videot që qarkullojnë në internet duket se këngëtarja shqiptare nuk ka patur lëndime, duke e kaluar këtë situatë me sportivitet.


Njëri prej balerinëve e ndihmoi, ndërsa ajo vazhdoi performancën, duke marrë edhe duartrokitjet dhe mbështetjen e publikut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.