• |
ide | kryesore

Operacion antikanabis në Dukagjin, bie në humnerë oficeri i policisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një efektiv i policisë se Qarkut të Shkodrës është aksidentuar gjatë një operacioni antikanabisi në Dukagjin. Efektivi i policisë Rrok Frroku ishte pjesë e një grupi që bënte kontrolle për kanabis në zonë dhe ka rrëshqitur disa metër në një humnerë.
Mësohet se ai është nxjerrë pas disa orësh dhe është transportuar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.