• |
ide | kryesore

Autoboti del nga rruga në aksin Himarë-Dhërmi, plagoset drejtuesi 60-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit

Aksident në Jug të vendit, plagoset 60-vjeçari. Rreth orës 11:45, në aksin rrugor Himarë–Dhërmi, në vendin e quajtur “Kthesa e Vishës”, ka dalë nga rruga autoboti me drejtues shtetasin R. Dh., rreth 60 vjeç, e për pasojë është dëmtuar drejtuesi i autobotit, i cili ndodhet në Spitalin e Himarës, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.