• |
ide | kryesore

Makina bie në kanal, shpëton mrekullisht shoferi në Lezhë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Drejtuesi i një automjeti shpëtoi për mrekulli këtë të diel në Lezhë.


Për shkak të një defekti makinës iu rrit shpejtësia në mënyrë të pakontrolluar dhe doli nga rruga duke përfunduar në kanal.


Aksidenti ndodhi në rrugën e Lalmit të ri ku drejtuesi i mjetit tip “Volksëagen” i cili lëvizte i vetëm fatmirësisht nuk mori lëndime.

Ekspertiza e grupit hetimor pritet të zbardhë shkaqet dhe rrethanën e plotë për mënyrën si ndodhi aksidenti. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.