• |
ide | kryesore

U aksidentua nga makina: Humb jetën 57-vjeçarja në Kamzë, shoferi në pranga

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 32-vjeçar, banues në Kamzë është vënë në pranga ditën e sotme pasi përplasi me makinë dy këmbësore. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e së shtunës, rreth orës 21.00 në Kamzë dhe rezultoi fatale për një 57-vjeçare.

Kurse, këmbësorja tjetër, një vajzë 20-vjeçare ka mbetur e lënduar dhe po merr ndihmë mjekësore në spital.


1 Comment

  1. Shtet varikarsash, polici e mbaruar plot psikopatë te droguar dhe te paafte per te marrë masa konkrete parandalimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.