• |
ide | kryesore

Arrestohen 3 persona për trafik narkotikësh, sekuestrohet kokainë dhe para

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë pronarin e një lokali të përshtatur për shitje droge, dhe 2 shtetas të tjerë. Nga policia njoftohet se është sekuestruar lëndë e dyshuar narkotike kokainë, një shumë e konsiderueshme parash që dyshohet se është përfituar nga shitja e lëndës narkotike, një peshore elektronike dhe 3 aparate celulare.


Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.