• |
ide | kryesore

Shpërthim i fuqishëm në Kamëz, i vihet tritoli “Audi”-t

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një shpërthim i fuqishëm eksplozivi ka ndodhur gjatë natës në Bulevardin Blu në Kamëz. Mësohet se i është vendosur tritoli një automjeti tip “Audi Q7” të parkuar. Paraprakisht bëhet me dije se ka vetëm dëme material dhe janë thyer xhamat e jashtëm të një dyqani pranë.


Pritet të zbardhen detaje të tjera në vijim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.