• |
ide | kryesore

Traileri pëson defekt në kryqëzimin e “Shëngjinit”, krijohen radhë të gjata trafiku në Lezhë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një trailer ka pësuar defekt mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lezhe-Shëngjin në vendin e quajtur kryqëzimi i Shëngjinit. Si pasojë, trailer ka bllokuar hyrjen për në Shëngjin, duke krijuar radhë të gjata trafiku dhe kaos që nga dalja e qytetit të Lezhës dhe përgjatë këtij aksi rrugor.


Është dashur heqja e ngarkesës që më pas të bëhej zhvendosja e trailer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *