• |
ide | kryesore

E rëndë në Lushnjë/ E mitura godet me thikë vëllain 18 vjeç

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të mërkurën në Lushnjë, ku motra ka plagosur me thikë vëllanë e saj. Policia bën të ditur se ka nisur procedim penal për shtetasen V. U., 46 vjeçe, banuese në Lushnjë, dhe vajzën e saj të mitur 17 vjeçe.


Sipas policisë, dyshohet se vajza e mitur ka goditur me mjet prerës vëllanë e saj, 18 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, si edhe të dyja nuk i janë bindur urdhrit të punonjësve të Policisë, për shoqërimin e tyre në komisariat.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.