• |
ide | kryesore

Gwyneth Paltrow dhe Kourtney Kardashian lancojnë qiririn “This Smells Like My Pooshy”.

-Instant, Paparazzi, Slider

Gwyneth Paltrow dhe Kourtney Kardashian kanë vendosur së fundmi t’i japin fund aludimeve për rivalitetin e markave të tyre.


Të mërkurën, Harper’s Bazaar zbuloi se markat Goop (Gwyneth) dhe Poosh (Kourtney) kanë bashkëpunuar për një qiri të ri të quajtur, “This Smells Like My Pooshy”.


Vazhdimi më i fundit i qiririt viral të Goop-it “This Smells Like My Vagina”, aroma Poosh përmban gardiani të zezë, barbarozë, piperi jeshil, kokrra të kuqe Timur, dhe myshk lisi . Qiriri kushton 75 dollarë dhe 20 dollarë për një version mini.

Fansat do të mund të blejnë lançimin e ri online në goop.com dhe poosh.com duke filluar nga ora 21:00, që përkon me një paraqitje të Paltrow në “The Kardashians” të Hulu.

Aktorja  së fundmi shkoi në Story-n e saj në Instagram për të mbrojtur Kardashian dhe Poosh, duke iu përgjigjur një komentuesi që e pyeti nëse është “e mërzitur” që Poosh e “kopjoi”.

“Kjo ide se gratë duhet të jenë në konkurrencë është dema e trashëguar e patriarkalizmit – ka vend për çdo grua që të përmbushë ëndrrat e saj,” u përgjigj pjesërisht Gwyneth.

Ajo gjithashtu hodhi poshtë spekulimet për një zënkë mes tyre duke i dërguar Travis Barker një version të qiririt të saj “This Smells Like My Orgasm” të personalizuar me emrin e Kourtney.

Përveç qirinjve origjinalë “This Smells Like My Vagina” dhe “This Smells Like My Orgasm”, Paltrow lëshoi ​​gjithashtu një parfum “Hands Off My Vagina” në janar për nder të përvjetorit të Roe V. Wade, ku fitimet  shkuan në Projektin e Lirisë Riprodhuese të Fondacionit ACLU./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *