• |
ide | kryesore

Nisin xhirimet për sezonin e tretë të ‘Emily in Paris’

-Instant, Paparazzi, Slider

Netflix njoftoi së fundmi se ‘Emily në Paris’ filloi xhirimet për sezonin 3.


“Kthehuni në tavolinë së bashku, dhe nuk është për një takim klienti apo një darkë”, postoi kompania në Instagram.   “Prodhimi për sezonin 3 po fillon tani!


Aktorët Lily Collins dhe Ashley Park gjithashtu konfirmuan lajmin duke postuar foto të tyre së bashku nën Kullën Eifel.

Seriali tregon historinë e një vajze e cila shkon në Francë pas një mundësie pune në Savoir, një firmë franceze marketingu. Ajo lufton për të pasur sukses dhe duhet të punojë për të kapërcyer përplasjet kulturore dhe barrierat gjuhësore në kërkim të dashurisë, miqësisë dhe suksesit në karrierë.

Megjithëse, sezoni i parë u përball me kritika për përshkrimet e stereotipeve franceze në çmimet Golden Globe 2021, ai tashmë është rinovuar për një sezon të katërt. Nuk ka ende një datë publikim  për sezonin 3./Lapsi.al

 

egin!” Collins wrote.

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.