• |
ide | kryesore

Bie aksidentalisht nga lartësia ku po punonte, ndërron jetë 65-vjeçari në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 65-vjeçar me iniciale P. P “, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe si pasojë ka ndërruar jetë.


“Më datë 04.06.2022, në rrugën “Josif Pashko”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi P. P., 65 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.”, njofton policia.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.