• |
ide | kryesore

Borrell infektohet me Covid-19: Jam izoluar, por ndihem mirë

-Instant, Lajme, Planet

Shefi i Politikës së Jashtme të Bashkimit Evropian, Josef Borrell, është infektuar me Covid-19.


Lajmin e ka bërë të ditur ai vetë përmes një postimi në Twitter.


Teksa bën me dije se është izoluar shton se është në gjendje të mirë shëndetësore.

Jam testuar pozitiv për Covid-19. Në përputhje me rregullat dhe procedurat përkatëse, jam në izolim. Po ndihem mirë”,  shkruan ai.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.