• |
ide | kryesore

Vidhen para në një banesë në Memaliaj, 24-vjeçari denoncon në polici

-Instant, Lajme, Të fundit

Një vjedhje ka ndodhur në Memaliaj.


Një 24-vjeçar ka bërë kallëzim se dy ditë më parë i është vjedhur me thyerje banesa, ku autorët kanë marrë një shumë parash.


“Më datën 06.06.2022, në Stacionin e Policisë Memaliaj, ka bërë kallëzim shtetasi Nj. H., 24 vjeç, se në datën 06.06.2022, i kanë vjedhur me thyerje, një shumë parash, në banesën e tij, në lagjen “Fosfori”, Memaliaj.

Shërbimet e Policisë po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.