• |
ide | kryesore

Dy presidentët bashkë, Meta publikon foton me pasardhësin e tij Begaj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti aktual Ilir Meta është takuar me presidentin e ri të zgjedhur nga Partia Socialiste, Bajram Begaj. Takimi mes tyre po mbahet në ambientet e Pallatit te Brigadave. Ka qenë vetë Meta ai që ka postuar një foto me Begajn, ku të dy pozojnë krah njëri-tjetrit. Mes të tjerash presidenti ka bërë me dije se ka uruar Begajn për detyrën e re.


“Kënaqësi të prisja sot Presidentin e zgjedhur, z.Bajram Begaj dhe t’i uroja sërish suksese në detyrën e lartë, që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve”, shkroi Meta në një postim të shkurtër në Facebook.


2 Comments

  1. Keta jane bythe e breke te tere o ju qifsha robt e shtepise.Prandaj nuk behet ky vend.Keta jane moter dhe gra qire te tere vetem per veten e tyre mendojne.Mjere ky popull.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.