• |
ide | kryesore

Ish bashkëshorti i Britney Spears tenton të prish dasmën e saj me aktorin

-Instant, Paparazzi, Slider

Ish-bashkëshorti i Britney Spears, Jason Alexander, tentoi të prishte dasmën e këngëtares me Sam Asghari në shtëpinë e saj në Thousand Oaks, Kaliforni, të enjten.


Alexander u ndalua jashtë nga siguria përpara se oficerët e policisë të shfaqeshin, sipas TMZ.Ai e dokumentoi ngjarjen drejtpërdrejt në Instagram, duke u futur brenda në shtëpinë e Spears dhe madje edhe brenda organizimit për ceremoninë.


Në pamjet, ai foli me sigurimin e ngjarjes, duke u thënë se ajo e kishte ftuar në dasmë. Pas njëfarë rezistence, Aleksander kërcënoi se do të prishte ditën e saj të madhe.

“Jason Alexander është vënë në pranga, është marrë në paraburgim dhe është arrestuar. Unë i shpreh falënderimet e mia Departamentit të Sherifit të Qarkut Ventura për përgjigjen e tyre të shpejtë dhe punën e mirë, “thotë ekskluzivisht për Page Six avokati i Spears, Mathew Rosengart.

“Unë jam duke punuar ngushtë me zbatimin e ligjit për të siguruar që zoti Alexander të ndiqet penalisht në masën më të plotë të ligjit,” shton ish-prokurori federal.

Alexander, një shok fëmijërie i artistes, u martua me të për vetëm 55 orë në vitin 2004. Në tetor të atij viti, ajo u martua me ish-bashkëshortin e tanishëm Kevin Federline, me të cilin ndan djemtë Sean Preston, 16 vjeç dhe Jayden. James, 15./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.