• |
ide | kryesore

Aksident në Laç, një i plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në Laç.


Një person i cili ka qenë duke udhëtuar me motor është përplasur nga një makinë.


Ngjarja është regjistruar pranë gjykatës se Laçit.

I plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit, i cili është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen ne vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *