• |
ide | kryesore

FOTO/ Basha ka ditëlindjen, Aurela e uron në Instagram

-Instant, Arkiva, Pikante

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kishte ditëlindjen këtë 12 qershor.

Ai fiku 48 qirinj mbi tortë.


Ka qenë bashkëshortja e tij, Aurela që e ka uruar edhe publikisht në këtë ditë të veçantë.

Në llogarinë e saj personale në Instagram, Aurela ka publikuar një foto krah partnerin të saj dhe shkruan: “Gëzuar ditëlindjen” duke shtuar edhe një “emoji” me zemër.

Këtë model syzesh nuk ia kishim parë Lulzim Bashës kur drejtonte selinë blu. ©LAPSI.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurela Basha (@basha_aurela)

8 Comments

  1. Cfare rendesie ka nje tradhtar se sa vjeç beri ?!
    Aq maskara eshte sa do ishte mire te ikte ky e jo i ndjeri Olldashi ne boten tjeter,me siguri e ka vendin ne Ferr ky pleh njeri !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.