• |
ide | kryesore

Dentistja shqiptare vret bashkëjetuesin austriak pak para martesës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një dentiste shqiptare është arrestuar nga policia belge si e dyshuar kryesore për vrasjen e bashkëjetuesit të saj, ish-pilot. Mediat vendase shkruajnë se emri i shqiptares së arrestuar është është Monika S. e cila është 44-vjeç.


Sipas të njëjtave burime dyshohet se ajo është autorja e vrasjes së 45-vjeçarit Robby Claes me origjinë nga Lummen. Trupi i tij i pajetë u gjet mëngjesin e 20 majit në shtrat në banesën e tij. Mediat belge raportojnë se shkak i vdekjes është bërë asfiksia pasi kokën e kishte të mbuluar me një qese.


Në gjakun e viktimës u gjetën substanca të pazakonta që shkaktojnë dehje. Autoritetet belge kanë si të dyshuar kryesore 44-vjeçaren me origjinë nga Pogradeci, e cila kishte vetëm një vit që ishte shpërngulur në Belgjikë për t’u martuar me viktimën. Përpara kësaj ajo kishte drejtuar një klinikë dentare në Tiranë. ©LAPSI.al

Robby Claes.  Overleden ex-piloot Robby Claes (45) was al eens eerder gehuwd - PNWS

3 Comments

  1. Gjej cdo njeri dhe fut ne krevat. Martesa vari karin dhe keshtu perfubdojne kur vete shkerdhehesh me te panjohur. Kushedi si i kan pasur punet. Kishte lezet qemoti te benin radiografine e familjes dhe te njeriut familja e pratnerit apo partneres ndersa tani gjej vari larsa dhe futi me Shtepi

  2. PSIKOPATIA NE VEPRIM
    Without Conscience: The Disturbing World of the Psychopaths Among Us 1st Edition
    by Robert D. Hare (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *