• |
ide | kryesore

Britney Spears mohon lajmet se vëllai ishte i ftuar në dasmën e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Britney Spears ka deklaruar se vëllai i saj, Bryan Spears, nuk ishte ftuar kurrë në dasmën e saj.


“Ti nuk ke qenë kurrë i ftuar në dasmën time, kështu që pse të përgjigjesh ??? Sinqerisht mendon se dua vëllanë tim atje, i cili më tha jo një Jack dhe kola për 4 vjet… çfarë ??? Ti më lëndove dhe e di këtë ” , shkroi artistja në një postim të së martës në Instagram.


Britney pretendoi  se familja e saj e larguar – domethënë Bryan – nuk e lejoi atë të pinte alkool gjatë qëndrimit të saj katër vjeçar në Las Vegas nga 2013 deri në 2017, pavarësisht se ishte mbi moshën 21 vjeç. Në atë kohë, ajo ishte ende nën kujdestarinë e saj ligjore, e cila u ndërpre në nëntor 2021.

“Unë e di që ju jeni gjaku im , por asnjë familje  nuk do të bënte atë që ju më bëtë mua”, shtoi ajo.

Këngëtarja “Toxic” komentoi gjithashtu komentet e bëra nga Bryan gjatë një interviste podcast të korrikut 2020 në lidhje me betejën e saj të gjatë të konservatorit.

“Unë e di se çfarë dëshiron ajo, por në fund të fundit, cili është realiteti i kësaj? Cila është praktika e kësaj? Pra, do të telefononi dhe të bëni rezervime për veten tuaj sot?”  i tha ai prezantuesit Drew Plotkin të “As Not Seen On Tv” në atë kohë.

“Bryan kur u pyet nga ai burrë tepër i sjellshëm ‘pse familja jote nuk e lejon të jetojë jetën e saj  ???’ Përgjigja jote ishte … ‘ajo nuk mund të rezervojë as darkë…”, u përgjigj Britney në Instagram. “Askush nga ju nuk donte që të përfundonte sepse të gjithëve ju pëlqente të më tregonit se çfarë të bëja dhe të më trajtonit si absolutisht asgjë !!!”

E dashura e Bryan-it, Amber Lynn Conklin, pretendoi këtë javë se ata nuk ishin në dasmën e saj  me Sam Asghari për shkak të diplomimit të vajzës së tij nga shkolla fillore.

Ndërkohë, Britney ka sulmuar në mënyrë të përsëritur familjen e saj duke përfshirë edhe babanë Jamie Spears dhe motrën Jamie Lynn Spears – si bashkëpunëtorë në kujdestarinë, madje duke pretenduar se ata meritojnë të jenë në burg për rolet e tyre përkatëse në marrëveshjen ligjore./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.