• |
ide | kryesore

Zendaya reagon ndaj aludimeve se është shtatzanë

-Instant, Paparazzi, Slider

Zendaya ka reaguar së fundmi ndaj aludimeve  se ajo ishte në pritje të fëmijës së parë me Tom Hallond.pasi shumë nga fansat e saj u mashtruan nga një shaka e fundit e TikTok.


“Shiko tani, kjo është arsyeja pse unë qëndroj jashtë Twitter”, shkroi aktorja në Instagram Story pas një videoje virale në Tiktok.


“Thjesht duke bërë gjëra pa arsye… çdo javë”, shtoi ajo.

Klipet, të krijuara nga fansat, paraqesin një ultratingull të rremë të modifikuar duke sikur ishte postuar nga aktorja  “Euphoria”, e cila më pas ndërpritet nga një videoeKris Jenner duke kërcyer me “Lady Marmalade”.Trendi njihet si “Krissed”, në të cilin shikuesit binden të besojnë në një histori false.

Zendaya dhe Holland fillimisht ndezën thashethemet për lidhje pasi luajtën përkatësisht Peter Parker dhe MJ në “Spider-Man: Homecoming” të vitit 2017.Page Six konfirmoi zyrtarisht lidhjen e dyshes në korrik 2021 pasi ata u panë duke dalë brenda një makine.

Gjatë vitit të kaluar, çifti – i referuar me dashuri si “Tomdaya” – kanë qenë më të hapur për të ndarë publikisht romancën e tyre.

“Unë mendoj se është e mrekullueshme të kesh atë mbështetje dhe dashuri rreth teje, sepse ke nevojë për këtë,” deklaroi aktorja për “Entertainment Tonight” në prill kur u pyet se do të kishte Tom në setin “Euphoria”.Aktori nga ana tjetë rrëfeu për People se “mezi pret të bëhej baba”, duke thënë: “I dua fëmijët”./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.