• |
ide | kryesore

Zendaya shtatëzanë? Reagon aktorja pas videos virale në Tik Tok

-Instant, Paparazzi, Slider

Zendaya reagoi pas lajmeve se ajo është shtatzënë me të dashurin e saj Tom Holland, pasi shumë nga fansat e saj u mashtruan nga një shaka e fundit në TikTok.


“Shikoni tani, kjo është arsyeja pse unë qëndroj jashtë Twitter-it”, shkroi aktorja në Instagram Story të mërkurën pasi emri i saj u bë trend në internet për shkak të thashethemeve. “Thjesht sajohen gjëra pa arsye… çdo javë.”


Klipet tashmë virale në TIkTok, të krijuara nga fansat, paraqesin një ultratingull të rremë të modifikuar që duket sikur ishte postuar nga aktorja. Trendi njihet si “Krissed”, në të cilin shikuesit joshen të besojnë në një histori false.

Zendaya dhe Holland fillimisht ndezën thashethemet për lidhje pasi luajtën përkatësisht Peter Parker dhe MJ në “Spider-Man: Homecoming” të vitit 2017. Por romanca e dyshes u konfirmua në korrik të vitit 2021.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.