• |
ide | kryesore

JLO: Nuk më ofroheshin më role pas divorcit me Marc Anthony

-Instant, Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez  ka folur së fundmi për divorcin e saj me Marc Anthony.


Aktorja e Marry Me u martua me këngëtarin në vitin 2004 dhe çifti u divorcua 10 vjet më vonë në 2014.


Në dokumentarin e saj të publikuar në Halftime, JLo zbuloi se nuk ndihej e vlerësuar si artiste pas ndarjes me bashkëshortin e saj.

“Kur fëmijët e mi ishin tre vjeç, unë u divorcova,” tha aktorja. “Unë isha një nënë beqare me dy fëmijë të vegjël.”

Ajo shtoi: “Si artiste, humba pak nga kush isha duke u përpjekur të ndërtoj një jetë të përsosur familjare”.

Lopez, e cila tani është e fejuar me të dashurin e saj Ben Affleck, tregoi më tej: “Në moshën 42-vjeçare, rolet e filmit nuk më trokisnin në derën time, dhe kur u ktheva në punë, u ndjeva sikur nuk e dija më se ku qëndronte vlera ime. .”

Artistja u rikthye me Affleck vitin e kaluar pasi më parë ata e ndërprenë fejesën e tyre në janar 2004.Dyshja u fejua për herë të dytë në prill të këtij viti./Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.