• |
ide | kryesore

Makina tërheq zvarrë 22-vjeçaren në qendër të Selanikut

-Instant, Lajme, Planet, Të fundit

Një makinë pa përplasur dhe ka tërhequr zvarrë një 22-vjeçare në qendër të Selanikut.


Aksidenti ndodhi mëngjesin e sotëm ë rrugën Politekniu, në qendër të Selanikut .


Si rrjedhojë e reja ka marrë plagë në trup, e për pasojë është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.


1 Comment

  1. Ore s’na mjafton kronika jone e zeze dhe aksidentet, po edhe kur s’ka, na sillni ato te vendeve te tjera. Se kujt i plasi cfare aksidenti ndodhi ne selanik. Po me mijera aksidente dhe vrasje ndodhin ne kete moment ne gjithe boten. Pse lajm jane ato? Ptu, gazetari amatoresh

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *