• |
ide | kryesore

Njoftohen lëkundje të lehta tërmeti mes Kavajës dhe Tiranës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vendin tonë pasditen e sotme.


Tërmeti ka qenë me magnitudë 3 ballë dhe e ka pasur epiqendrën 8 km larg në drejtimin veri-perëndimor të Kavajës si dhe 19 km larg drejtimit të jugperëndimit të Tiranës.


Qytetarët raportojnë se lëkundjet nuk kanë qenë shumë të forta dhe kanë zgjatur pak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.