• |
ide | kryesore

Trendet më të fundit të rroba banjove

-Instant, Stil

Vera dhe plazhi ka nisur të ndihet çdo ditë e më shumë me rritjen e temperaturave. Me siguri, një pjesë prej jush kanë nisur të bëjnë edhe planet për pushime. Por para se të niseni drejt destinacioneve të nxehta të verës, shikoni disa prej rrobave të banjës që do të pushtojnë plazhet.


Ka rroba banje për të gjitha format tuaja trupore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.