• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama tall Spiropalin në Kosovë: E kam marrë t’ju flasë për Skënderbeun

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka kaluar një moment të sikletshëm gjatë vizitës së kryeministrit Edi Rama në Kosovë.


Në një takim me sipërmarrës, ajo u tall nga shefi i saj dhe pse dukshëm “batuta” e shefit nuk e bëri për të qeshur e reflektoi mospëlqimin.


Por çfarë ndodhi.

Rama prezantoi të gjithë ministrat që kishte marrë me vete dhe shpjegoi arsyet.

Kur i erdhi radha Spiropalit, Rama i ra shkurt: “Këtë e jkam marfrë nëse keni ndonjë pyetje për Skënderbeun”. Si të thoshte: “Ka ardhur kot”…

Nuk janë të pakta rastet kur Rama keqtrajton vartësit e tij edhe publikisht. Shihni videon më poshtë…

8 Comments

  1. Harem hesapi ….
    Ky gjithmone zonja zonjushe e kurva baxhello i ka trajtuar te gjitha njesoje!!!
    Spillopallja e meriton t’ja mbushin gojen me sperme jevgjit e Gjakoves mu ne mes te fabrikes qe po shetiste me ramekurvin.
    Skeni pare gje akoma popull dele.

  2. Ja dhe legeni sevil i rames Pasholli, i lepihet hajdutit tradhetar dhe e quan k/min.ma i mire bote..Ashtu asht or bole kanari..qen serb edhe ti.

  3. DIHET QË ËSHTË SHAKA , QË VET JU KOMENTUSIT E LESHIT E IRONIZONIT ZONJËN E NDERUAR ME FJALËN ” SKËNDERBE “

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.