• |
ide | kryesore

FOTO/ Del foto e darkës së Ramës në shtëpinë e Pacollit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjatë vizitës në Kosovë, kryeministri Edi Rama ka qenë mysafir në shtëpinë e ish-Presidentit, Behgjet Pacolli.


Bie në sy se në tavolinë janë ministra të Ramës dhe biznesmenë të njohur të Kosovës.


Kjo darkë u organizua mbrëmjen e së dielës, një ditë para mbajtjes së mbledhjes së përbashkët të dy qeverive. ©LAPSI.al


4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *