• |
ide | kryesore

Gjenden pa jetë një çift të moshuarish në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
banese shtëna Shkodër tiktok Krujë, Kamëz fierit


Policia e Tiranë njoftoi një ngjarje të rëndë para pak çastesh.

Në vendin e quajtur “Nënstacioni i Selitës” është sinjalizuar nga një person me iniciale S.M. se ka gjetur pa jetë në banesë të dy gjyshërit e tij.

Policia thotë se viktimat janë S. M. dhe A. M., të dy 80 vjeç.

Sipas policisë S. M. dyshohet se është vetëvarur ndërsa bashkëshortja e tij A. M., është gjetur pa ndjenja, por stafi i ambulancës ka konfirmuar më pas se kanë ndërruar jetë që të dy.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. ©LAPSI.al


1 Comment

  1. Skenim shumè i saktè nga ana e Bushatit e gjithè karvanit tè qeverisè shqiptare nè takimin me qeverinè kosovare,para takimit me vajtjen e Ramès nè shtèpinè e Hashimit dhe pastaj tek fabrika e oligarkut Devolli dhe mè pastaj mbledhja e pèrbashkèt e dy qeverive dhe marèveshjet si edhe konferenca e pèrbashkèt.Nga gjithè ky rugètim leximi ishte i qartè ,i kamufluar ,tamam si e shpjegon Andi me precizitet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *