• |
ide | kryesore

Khloe Kardashian reagon ndaj aludimeve për një romancë dashurie

-Instant, Paparazzi, Slider

Khloe  Kardashian ka reaguar ndaj aludimeve se ajo është në një lidhje me një lojtar tjetër NBA.


“Nuk është e vërtetë!!”  komentoi themeluesja e ‘Good American’ në një postim në Instagram të një fotografie nga llogaria e thashethemeve @deuxmoi, në të cilën dikush pretendonte se “dëgjuan” se ajo po dilte me një yll tjetër basketbolli.


“Unë ju dua! Faleminderit për urimet e bukura por nuk jam në një lidhje. Jam e lumtur duke u fokusuar tek vajza ime dhe tek vetja për një kohë.”

Kardashian, ka pasur lidhje me basketbollistë profesionistë gjatë viteve, duke përfshirë Rashad McCants, Lamar Odom dhe James Harden.Ajo u takua për herë të fundit me Tristan Thompson, që nga viti 2016. Megjithatë, marrëdhënia e tyre u kris pasi Thompson e tradhtoi disa herë.

Në fillim të kësaj jave, asaj  iu desh të rijetonte momentin kur zbuloi se basketbollisti e kishte tradhtuar sërish dhe kishte një fëmijë me Maralee Nichols gjatë finales së “The Kardashians” të Hulu.

Khloe e cila fillimisht shpërtheu duke qarë dhe e quajti tradhtinë “të neveritshme”, tha se të gjithë “meritojnë falje dhe mbi të gjitha … DASHURI” ndërsa postonte në Twitter episodin e fundit.

Pavarësisht gjithë situatës ,ish-të mbeten miq teksa vazhdojnë të kujdesen për vajzën e tyre 4-vjeçare, True./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.